بریم بسازیم

سایت مجموعه تلویزیونی «بریم بسازیم»

شخصیت هایی از جنس مردم عادی/ گفت و  گو با «امیرحسین رحمانیان»، شرکت کننده برنامه «بریم بسازیم»
شخصیت هایی از جنس مردم عادی/ گفت و گو با «امیرحسین رحمانیان»، شرکت کننده برنامه «بریم بسازیم»
۰۴ فروردین ۱۳۹۹0

«امیرحسین رحمانیان» عضو کانون فرهنگی و هنری شهید «علی اکبر رحمانیان» در مجموعه رئالیتی «بریم بسازیم» شبکه سه سیما شرکت کرد.

«امیرحسین رحمانیان» به خبرنگار خبرگزاری شبستان در جهرم، گفت: مجموعه رئالیتی شو «بریم بسازیم» با موضوع توانمندسازی مناطق محروم و کم بهره مند، داستانی از تلاش ها و چالش های جذاب چهار جوان ایرانی برای ساختن و آباد کردن یک منطقه محروم است.

عضو کانون فرهنگی و هنری شهید «علی اکبر رحمانیان» افزود: این برنامه که به عنوان نخستین رئالیتی شو محض رسانه ملی مطرح است، داستان چهار شخصیت اصلی برنامه را که در پی کمک به اهالی روستای «خاوه» در حاشیه شهرستان «ورامین» هستند در قالب قصه ای جذاب به تصویر می کشد.

وی خاطرنشان کرد: در هر قسمت از این برنامه، این چند نفر که شخصیت‌ های اصلی مجموعه هستند در قالب قصه ای جذاب با کاستی ‌ها و مشکلات موجود در روستا مواجه شده و سعی می‌کنند با کمک اهالی، آن مشکل را برطرف کنند.

رحمانیان ادامه داد: ماموریت ‌هایی که برای این شخصیت ‌ها به وجود می آید، از جنسی است که مردم عادی نیز توان انجامش را دارند و صرفا نیازمند دغدغه کمک به هم نوعان در مردم روستا است.

وی با اشاره به اینکه این برنامه محصول مشترک سازمان هنری رسانه ای «اوج» و مرکز بسیج صداوسیما است بیان کرد: این برنامه در 10 قسمت آماده نمایش شده که قسمت نخست آن در نخستین روز فروردین پخش و سایر قسمت ها نیز در روزهای آینده به روی آنتن شبکه سه سیما می رود.

برای اطلاع و استفاده از سایر مطالب ما، به صفحات بریم بسازیم در فضای مجازی بپیوندید:

پایان پیام/691

نظرات کاربران

شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر خود را ثبت کنید

مطالب مرتبط

روستا یا منطقه خود را ثبت کنید تا کاروان «بریم بسازیم» در منطقه ی شما حاضر باشند.