بریم بسازیم

سایت مجموعه تلویزیونی «بریم بسازیم»

گروه موسیقی مطرح «عجم بند» برای «بریم بسازیم» خواند
گروه موسیقی مطرح «عجم بند» برای «بریم بسازیم» خواند
۲۴ اسفند ۱۳۹۸0

گروه موسیقی مطرح «عجم بند»، ساخت موسیقی تیتراژ ابتدایی و انتهایی ریلیتی شوی «بریم بسازیم» را به پایان برد.

گروه موسیقی «عجم» به سرپرستی امین عجمی برای اولین بار ساخت موسیقی یک برنامه ایرانی را برعهده گرفت و تیتراژ ابتدایی و انتهایی «بریم بسازیم»با عنوان «بیا دستم بگیر» ساخته این گروه مطرح موسیقی در ایام نوروز ۹۹ هر شب از شبکه سوم سیما روی آنتن خواهد رفت.

شعر، ملودی، تنظیم و خوانندگی این موسیقی برعهده امین عجمی سرپرست گروه «عجم» بوده است و در ساخت تیتراژ برنامه «بریم بسازیم» از سازهای ملی و مقامی ایرانی استفاده شده و حال و هوای کاملا متناسب با عید نوروز و فلسفه ساخت برنامه «بریم بسازیم» در موسیقی مورد توجه قرار گرفته است.

در موسیقی تیتراژ برنامه «بریم بسازیم» از سازهای سرنا، دایره، تنبک، عود، کمانچه، تار، سه تار و دهل که کاملا ایرانی هستند استفاده شده و ساز «ویولن» تنها ساز کلاسیک به کار رفته در موسیقی تیتراژ این برنامه است.

در ساخت موسیقی «بریم بسازیم» نوازندگانی نظیر میرزا مسعود موسوی (تار، ویولن،کمانچه)، علی رستمی گرجی(سرنا، نی، تنبک) و سروش عمومی (دهل) امین عجمی را همراهی کرده‌اند.

مجموعه ریلیتی شوی «بریم بسازیم» به کارگردانی مجید عزیزی و مهدی ماهان و تهیه‌کنندگی احمد شفیعی، محصول مشترک سازمان هنری رسانه ای اوج و مرکز بسیج سازمان صداوسیماست که از اول تا دهم فروردین ۹۹ هر شب از شبکه سوم سیما پخش خواهد شد

برای اطلاع و استفاده از سایر مطالب ما، به صفحات بریم بسازیم در فضای مجازی بپیوندید:نظرات کاربران

شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر خود را ثبت کنید

مطالب مرتبط

روستا یا منطقه خود را ثبت کنید تا کاروان «بریم بسازیم» در منطقه ی شما حاضر باشند.