بریم بسازیم

سایت مجموعه تلویزیونی «بریم بسازیم»

شبکه مستند، میزبان «بریم بسازیم» می‌شود
شبکه مستند، میزبان «بریم بسازیم» می‌شود
۱۵ فروردین ۱۳۹۹1

پس از پخش فصل اول ریلیتی‌شوی «بریم بسازیم» در ایام نوروز 99 از شبکه سوم سیما؛ به دلیل درخواست مخاطبان برای تکرار این برنامه، شبکه مستند از شنبه 16 فروردین، میزبان «بریم بسازیم» خواهد شد.

به گزارش سایت بریم بسازیم و به نقل از روابط عمومی استودیو نوبین؛ «بریم بسازیم» نخستین ریلیتی‌شوی محض تلویزیون است که فصل اول این مجموعه با محوریت کار جهادی و سازندگی در ده قسمت، نوروز 99 از شبکه سوم سیما پخش شد که به درخواست مخاطبان برای تکرار این مجموعه، شبکه مستند از شنبه 16 فروردین هرشب ساعت 21 میزبان «بریم بسازیم» خواهد شد و تکرار این برنامه نیز روز بعد ساعت 9 صبح پخش می‌شود.

براساس این گزارش، هدف «بریم بسازیم» مطرح شدن ایده‌های خوب برای آبادانی کشورمان با کمک دوربین برنامه است تا با نشان دادن قبل و بعد این فعالیت‌ها به توسعه و آبادانی این مناطق کمک کند و مخاطبانی که احساس می‌کنند روستا و یا منطقه سکونت آنها نیاز به سازندگی و یا تغییر دارد و یا ایده‌های خوبی برای آبادتر شدن محل زندگی خود دارند، می‌توانند با مراجعه به سایت برنامه به نشانی berimbesazim.ir در نظرسنجی شرکت و مناطق پیشنهادی خود را به تیم تولید «بریم بسازیم» معرفی کنند.

براساس این گزارش، مجموعه ریلیتی شوی «بریم بسازیم» روایتی از تلاش چهار جوان است که با هدف ایجاد توسعه‌ی پایدار و ارتقا سطح رفاه مردم، وارد روستای خاوه در حاشیه‌ی ورامین می‌شوند. در هر قسمت از این برنامه، این چند نفر که شخصیت‌های اصلی مجموعه هستند در قالب قصه‌ای جذاب با کاستی‌ها و مشکلات موجود در روستا مواجه شده و سعی می‌کنند با کمک اهالی، آن مشکل را برطرف کنند. ماموریت‌هایی که برای این شخصیت‌ها بوجود می‌آید، از جنسی است که مردم عادی نیز، توان انجامش را دارند و صرفا نیازمند بیدار شدن دغدغه‌ی کمک به هم‌نوع و پیشرفت در مردم روستاست.

«بریم بسازیم» محصول مشترک سازمان هنری رسانه‌ای اوج و مرکز بسیج سازمان صداوسیما است و فصل اول مجموعه در ده قسمت به کارگردانی مهدی ماهان و مجید عزیزی و تهیه‌کنندگی احمد شفیعی نوروز 99 از شبکه سوم سیما روی آنتن رفت

برای اطلاع و استفاده از سایر مطالب ما، به صفحات بریم بسازیم در فضای مجازی بپیوندید:

نظرات کاربران
مرضیه مهدوی
15 فروردین 1399

سلام وقت بخیر
یه پیشنهاد داشتم برا گروه پرانرژی و محبوب بریم بسازیم؛حالا که این برنامه انقد به دل همه نشسته بهتره یه ارگانی تشکیل بدین که از همه شهرهای کوچک و بزرگ و حتی روستاها عضو فعال بپذیره که و قتی گروه بریم بسازیم میرن برای سازندگی،رو کمک این اعضا حساب کنن و کارها سریع تر پیش بره و این اعضا تو کل کشور در فضای مجازی از کارها و فعالیت همدیگه باخبر بشن و به همدیگه دلگرمی بدهند بعد ها که گروه ها به انسجام کامل رسیدن میشه یه فضای شاد و پرشور رقابتی بین استان ها راه انداخت با تشکر

شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر خود را ثبت کنید

مطالب مرتبط

روستا یا منطقه خود را ثبت کنید تا کاروان «بریم بسازیم» در منطقه ی شما حاضر باشند.