بریم بسازیم

سایت مجموعه تلویزیونی «بریم بسازیم»

تولید رئالیتی شوهای «بریم بسازیم» و  «کارساز»با محوریت کار جهادی و ایده‌ های برتر
تولید رئالیتی شوهای «بریم بسازیم» و «کارساز»با محوریت کار جهادی و ایده‌ های برتر
۰۵ بهمن ۱۳۹۸1

پس از تولید و پخش مستندمسابقه‌ «فرمانده»، «خانه ما» و «ضد گلوله» که با استقبال بسیار خوب مخاطبان همراه شد، تولید دو رئالیتی شوی جدید با محوریت ایده‌های برتر و کار جهادی در حال انجام است.

«احمد شفیعی» مدیر استودیو نوبین در گفت وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس گفت: پس از تولید و پخش مستندمسابقه «فرمانده»، «خانه ما» و «ضد گلوله» که چندین سری از آنها در نقاط مختلف کشور تولید شده اند، تهیه دو رئالیتی شوی جدید با مضامین «ایده‌های برتر در زمینه کسب و کار» و «کار جهادی» در دستور کار استودیو نوبین قرار گرفت.

وی افزود: استودیو نوبین در سال‌های اخیر اقدام به ساخت چند مجموعه رئالیتی شو کرده است که تولید سری جدید برخی از برنامه‌ها مانند «فرمانده» و «خانه ما» در دستور کار قرار دارد اما با توجه به نظرسنجی مخاطبان و مطالعات انجام شده، دو مجموعه رئالیتی شوی جدید با محوریت کسب و کار و اهمیت آن برای اقتصاد کشور و کار جهادی و اهمیت حفظ روحیه سازندگی بین مردم جامعه برای پخش در سال ۹۹ در دستور کار قرار گرفته است.

شفیعی ادامه داد: «کارساز» عنوان جدیدترین محصول استودیو نوبین است که در چندین فصل و با هدف معرفی ایده‌های برتر اقتصادی و توسعه آن، مراحل پایانی تدوین را سپری می‌کند.

این تهیه‌کننده خاطرنشان کرد: «کارساز» مستندمسابقه‌ای تلویزیونی برای رقابت ایده‌های برتر است. مسابقه‌ای جذاب و مستند درباره‌ی کسب و کار، میان کسانی که ایده‌ی درخشان در ذهن دارند، اختراع مهمی کرده‌اند که جهان تازه‌ای می‌سازند یا محصول ویژه‌ای ساخته‌اند و زندگی انسان‌ها را تغییر می‌دهند.

مدیر استودیو نوبین همچنین در خصوص محصول دیگر این استودیو و زمان پخش آن اظهار داشت: مجموعه «بریم بسازیم» نیز با محوریت کار جهادی و توسعه مناطق کم بهره کشور توسط خود مردم به شیوه متفاوتی تولید شده است.

وی افزود: سری اول مجموعه رئالیتی شوی «بریم بسازیم» روایتی از تلاش چهار جوان است که با هدف ایجاد توسعه‌ پایدار و ارتقا سطح رفاه مردم، وارد روستایی در حاشیه‌ ورامین می‌شوند. در هر قسمت از این برنامه، این چند نفر که شخصیت‌های اصلی مجموعه هستند در قالب قصه ای جذاب با کاستی‌ها و مشکلات موجود در روستا مواجه شده و سعی می‌کنند با کمک اهالی، آن مشکل را برطرف کنند.

شفیعی ادامه داد: نکته قابل تامل در خصوص مجموعه «بریم بسازیم» حضور مرکز بسیج صدا و سیما است به طوری که این مرکز پس از طرح ایده از آن استقبال کرد و در نهایت تولید فصل اول آن با همکاری مرکز بسیج صدا و سیما و سازمان هنری رسانه‌ای اوج مراحل پایانی تصویربرداری را طی می‌کند.

مدیر استودیو نوبین در پایان خاطرنشان کرد: مستند مسابقه «کارساز» و رئالیتی شوی «بریم بسازیم» قرار است هر دو در ابتدای سال ۹۹ از رسانه ملی پخش شوند که به زودی زمان دقیق و شبکه‌های پخش کننده هرکدام اعلام خواهد شد.

برای اطلاع و استفاده از سایر مطالب ما، به صفحات بریم بسازیم در فضای مجازی بپیوندید:نظرات کاربران
شمیم منتظری
01 فروردین 1399

سلام. عالیییییی بود واقعا حرف نداشت خسته نباشید میگم به همه عواملش مخصوصا جناب آقای یارلو که فوق العاده بودن

شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر خود را ثبت کنید

مطالب مرتبط

روستا یا منطقه خود را ثبت کنید تا کاروان «بریم بسازیم» در منطقه ی شما حاضر باشند.