بریم بسازیم

سایت مجموعه تلویزیونی «بریم بسازیم»

کاروان فصل جدید رئالیتی شوی «بریم بسازیم» به جنوب ایران رسید
کاروان فصل جدید رئالیتی شوی «بریم بسازیم» به جنوب ایران رسید
۱۷ دی ۱۳۹۹0

تولید فصل جدید برنامه «بریم بسازیم» به کارگردانی مجید عزیزی و مصطفی آتش مرد در جنوب ایران آغاز شد.

فصل اول برنامه «بریم بسازیم» در ایام نوروز 99 از شبکه سه سیما و شبکه مستند روی آنتن رفت که با استقبال مخاطبان مواجه شد و گروه تولید برای ضبط یک قسمت ویژه به جنوب ایران سفر کرده‌اند.

رئالیتی شوی «بریم بسازیم» روایتی از تلاش چهار جوان است که با هدف ایجاد توسعه‌ی پایدار و ارتقای سطح رفاه مردم، وارد روستاها و مناطق محروم کشور می‌شوند و با کمک ساده‌ترین ابزارها سعی می‌کنند تا نقصان موجود در گوشه و کنار روستا را برطرف کنند.

در فصل جدید «بریم بسازیم» نیز که در قالب یک ویژه برنامه دو قسمتی در حال ساخت است چهارشرکت کننده در فصل اول این برنامه، این بار با کاروان مخصوص «بریم بسازیم» راهی جنوب ایران شده‌اند تا بررسی امکانات و نیازهای این منطقه، به روستائیان یکی از مناطق جنوبی در ایجاد توسعه‌ی پایدار و ارتقای سطح رفاه کمک کنند.

در رئالیتی شوی «بریم بسازیم» مخاطب در تمام شرایط، چهار شخصیت‌ اصلی مجموعه به نام‌های حسن محمدیارلو، حامد کاویانی نسب،حسین صفریان بحری و امیرحسین رحمانیان را در موقعیت‌های مختلف دنبال می‌کند که در قالب قصه‌ای جذاب پس از مواجهه با کاستی‌ها و مشکلات در روستا موجود سعی می‌کنند با کمک اهالی، آن مشکلات را برطرف کنند.

مجموعه رئالیتی شوی «بریم بسازیم» به تهیه‌کنندگی احمد شفیعی محصول مشترک سازمان هنری رسانه‌ای اوج و کمیته امداد امام خمینی(ره) است که در استودیو نوبین تولید می‌شود.

برای اطلاع و استفاده از سایر مطالب ما، به صفحات بریم بسازیم در فضای مجازی بپیوندید:

نظرات کاربران

شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر خود را ثبت کنید

مطالب مرتبط

روستا یا منطقه خود را ثبت کنید تا کاروان «بریم بسازیم» در منطقه ی شما حاضر باشند.